Co robić w Tarnobrzegu i okolicy? Bednarek, Ørganek i bieg.

Co robić w Tarnobrzegu i okolicy? Bednarek, Ørganek i bieg.

Goście Apartamentów Incognito dziwią się za każdym razem, że w Tarnobrzegu jest tyle ciekawych wydarzeń. I to nie tylko wokół Jeziora Tarnobrzeskiego! Okolica również oferuje niezwykle ciekawe imprezy. Dziś polecamy koncert Kamila Bednarka oraz wyjątkowy bieg.

Bieg na 15 kilometrów to nie lada gratka dla tych, którzy podejmą się wyzwania!

Koncert Kamila Bednarka oraz Ørganka w Wichrowym Wzgórzu

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek zagra już 03.10.2020 w Wichrowym Wzgórzu

Kamil Bednarek to artysta doskonale znany wszystkim naszym gościom. Zasłynął swoimi popisami w jednej z pierwszych edycji show Mam Talent, a jego kariera stale się rozwija. W dniu 03.10.2020 wystąpi w wyjątkowym miejscu. Dwór Wichrowe Wzgórze przyciąga do naszego regionu największych artystów z całej Polski. Tym razem zabrzmią tam rytmy reggae. Bilety kosztują 90 zł w przedsprzedaży lub 100 zł w dniu koncertu.

Ørganek 

Ørganek da swój koncert 17.10.2020

Koncert tego rockowego objawienia ostatnich lat przyciągnie rzeszę fanów. Nic w tym jednak dziwnego; autor takich przebojów jak choćby kultowe już Missisipi w Ogniu z łatwością ściągnie ludzi z całego regionu. Bilety kosztują 75 zł w przedsprzedaży lub 90 zł w dniu koncertu.

Jak dojechać do: Dwór na Wichrowym Wzgórzu?

Choć Wichrowe Wzgórze jest już w innym województwie, nasi goście dojadą tam w niecałe 30 minut. To zasługa nie tylko dobrych dróg, ale też niewielkiej odległości — około 30 km.

Mapa z zalecanym dojazdem na Wichrowe Wzgórze

Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera

Miłośnicy sportu także znajdą ciekawe atrakcje w naszym regionie. W każdej chwili mogą skorzystać z rowerów, które oddajemy do dyspozycji gości Apartamentów Incognito. W Tarnobrzegu odbędzie się jednak całkiem ciekawe wydarzenie sportowe. Mowa o 42. Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera.

Bieg odbędzie się na trasie Zamek w Baranowie Sandomierskim —Zamek Dzikowskich w Tarnobrzegu (15 km). Zawodnicy będą biegać po trasie asfaltowej, dobrze oznakowanej. Wymagane jest uiszczenie opłaty w wysokości 50 złotych w ramach rejestracji online. O 9:40 uczestnicy wyjadą autokarem do Baranowa Sandomierskiego. Pełny regulamin oraz dodatkowe informacje nasi goście znajdą pod tym adresem.