Otwarcie Jeziora Tarnobrzeskiego. Start sezonu!

Otwarcie Jeziora Tarnobrzeskiego. Start sezonu!

Już w najbliższą sobotę (26.06.2021) będzie miało miejsce oficjalne otwarcie Jeziora Tarnobrzeskiego po ponad półtorarocznym remoncie!

Z tej okazji w Tarnobrzegu szykuje się kilka ciekawych imprez i wydarzeń, które zdecydowanie polecamy naszym gościom. Z myślą o nich publikujemy kilka ciekawych wydarzeń związanych z oficjalnym otwarciem Jeziora Tarnobrzeskiego.

Oficjalna impreza z okazji otwarcia Jeziora Tarnobrzeskiego

W sobotę o 17:00 rozpocznie się oficjalna impreza z okazji otwarcia Jeziora Tarnobrzeskiego. Całość rozpocznie uroczyste otwarcie: przemowa prezydenta, a także pokaz artystyczny studio tańca i ruchu FRAM. Całość odbędzie się przy głównej plaży przy ulicy Żeglarskiej. Tuż przy nowych budynkach.

Z okazji otwarcia Jeziora Tarnobrzeskiego przygotowano wieczorny bieg na dystansie 11 kilometrów, który rozpocznie się o 22:00. Zapisy będą trwać od 18:00 do 20:00. Inną wieczorną atrakcją jest Noc Świętojańska. Media podają, że przygotowano również specjalne miejsca do zabaw dla dzieci.

Koncert na żywo nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Kilka godzin wcześniej swoją imprezę zaczyna Browar Tarnobrzeski. Z okazji otwarcia Jeziora Tarnobrzeskiego zorganizowane zostało kilka atrakcji.

Na żywo zagra Patryk Mateja, a słuchacze będą mogli zamówić dobre dania z grilla, za które odpowiada BBQEVENTS. Co oczywiste, nie zabraknie również najlepszego w całym regionie piwa. Całość rozpocznie się już o 13:00 w sobotę.

Nocna impreza w Plaży Fregata w Tarnobrzegu

Po całym dniu spędzonym nad Jeziorem Tarnobrzeskim warto będzie przejść się do naszego zaprzyjaźnionego lokalu, Plaży Fregata. Znajduje się on kilkanaście minut spacerem od naszych apartamentów.

Tam już od 20:00 w sobotę również będzie wyczuwalny klimat lata. Na imprezie organizowanej przez ten lokal wystąpi DJ LUKASH. Po dniu pełnym emocji DJ zadba o to, aby trochę rozruszać wszystkich, a pomogą mu w tym hity z lat 80. i 90. oraz Disco Polo!

Jezioro Tarnobrzeskie po remoncie

Choć Jezioro Tarnobrzeskie dopiero zostanie oficjalne otwarte, prace były na wykończeniu od kilku tygodni. Z tego powodu w trakcie weekendu można było spotkać osoby z całego regionu, które już wypoczywały nad terenem Jeziora.

Nic w tym dziwnego, w końcu dopiero co uznano je za najlepszą atrakcję podkarpacia w konkursie PTTK i Radio Rzeszów!